Серіали онлайн бесплатно   
       Головна        Вход · Регистрация    Пошук по сайті                                                                                                                           Добавить фильм
Серіал Дорослі дочки (2015) дивитися онлайн / Сериал Взрослые дочери (2015) смотреть онлайн
Просмотры 385 Комментарии 0
працюючи в міліції Олексій Колганов і не підозрював що його чекає попереду, адже проблеми минулого і сучасний кримінальний світ не прощає розборок. Так спокійна робота і минулий дорогу Афганістану простий мужній офіцер стає батьком 6 детей.Проблеми починаються, тоді коли він перетинає дорогу великому підприємцю в кримінальному світі. 
Просмотров: 385 | Дата: 28.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Поверни мене (2015) дивитися онлайн / Сериал Верни меня (2015) смотреть онлайн
Просмотры 382 Комментарии 0
Життя Елли склалася якнайкраще. У неї чудова сім'я, вона займається улюбленою справою - пише романи, які користуються популярністю. У день річниці весілля жінка вирішує зробити чоловікові сюрприз і приїжджає додому раніше. Вона застає чоловіка в ліжку з іншою жінкою. З цього моменту життя Елли повністю змінюється. Чоловік виставляє її за двері без грошей. 
Просмотров: 382 | Дата: 28.05.2015 | Рейтинг : 1.0


Серіал По секрету всьому світу (2015) дивитися онлайн / Сериал По секрету всему свету (2015) смотреть онлайн
Просмотры 381 Комментарии 0
Сюжет драматичного російського фільму, По секрету всьому світу в хорошій якості, мила, гарна і турботлива молода жінка Нюта. Не дивлячись на те, що вона з ранку до самого вечора працює продавщицею в сільському магазині, де не можна присісти відпочити, вона змушена ще вдома трудитися, обходити господарство, виховувати двох чудових, але іноді неслухняних дітей. І це при тому, що у неї є цілком здоровий чоловік, який міг би взяти на себе трохи її турбот.

Просмотров: 381 | Дата: 27.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Принц Сибіру дивитись онлайн / Принц Сибири (2015) смотреть онлайн
Просмотры 430 Комментарии 0
Російський комедійний серіал Принц Сибіру оповідає про молодого талановитого програміста Максимі, який навіть і не підозрював, що його життя повністю змінитися і що гаджети та інтернет, які живили його і були його основною частиною зміняться на копітку чоловічу роботу. Макс програміст від бога і його підставляє одного разу його найкращий друг. 
Просмотров: 430 | Дата: 12.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Кримінальна справа дивитись онлайн / Уголовное дело сериал онлайн
Просмотры 237 Комментарии 0
Будні команди детективів під командуванням майора поліції Максима Клімова не так вже й нешкідливі і легкі, адже його команда бореться з криміналом у великому містечку Новорецк. Тут кримінал не спить і кожен день це нова кримінальна справа, за яку Климов береться без оглядки і доводить завжди розслідування до кінця. Вірні товариші і кожен розумний і геніальний у своїй справі.
Просмотров: 237 | Дата: 12.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Громадянка Катерина дивитись онлайн / Гражданка Катерина сериал онлайн
Просмотры 323 Комментарии 0
Фіктивний шлюб все більше і більше стає популярністю в сюжетах мелодрам і історія молодої красуні з Молдови Катерини не стає боком від фіктивності шлюбу. Вона приїжджає в Москву щоб отримати опіку над осиротілої сестричці і при цьому їй доведеться одружується на Москвичі і це в лічені терміни....
Просмотров: 323 | Дата: 12.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Дочка за батька дивитись онлайн / Дочь за отца сериал онлайн
Просмотры 392 Комментарии 0
Безвихідь в новому положенні для головної героїні Віри, стало порожнинної несподіванкою, адже її батька порядного громадянина садять у в'язницю за безпідставним звинуваченням. Його підозрюють у корупції та вбивстві людини, але от Віра впевнена в батька що він нікого не вбивав і має намір витягнути його з в'язниці за всяку ціну.
Просмотров: 392 | Дата: 12.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал За чужі гріхи дивитись онлайн / За чужие грехи сериал онлайн
Просмотры 361 Комментарии 0
Сюжет серіалу За чужі гріхи (2015): У центрі подій нам належить побачити жінку, яка готова на все заради свого сина, його благополуччя. Саме тому в 25 років він досі живе з мамою. Отже, головну героїню звуть Шура, їй 45 років. Їй доводиться ділити квартиру не тільки з сином, але і його дружиною і онуком. Щодня ходить на приїлися роботу бухгалтером, а всю зарплату витрачати на сім'ю свого нащадка. 
Просмотров: 361 | Дата: 12.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Хороші руки всі серії онлайн / Телесериал Хорошие руки смотреть онлайн
Просмотры 344 Комментарии 0
Серіал Хороші руки розповідає нам про досвідченого лікаря з багаторічним досвідом - Ользі Савельєва. Вона працює головним лікарем в пологовому будинку. Ольга дійсно прекрасний лікар, який зробила зі свого пологового будинку один з кращих в місті. Крім простих смертних, в ньому народжують так само багаті й відомі дами. Крім всього цього, Савельєва активно займається одним соціальним проектом ....
Просмотров: 344 | Дата: 11.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Ненавиджу і люблю дивитись онлайн / Сериал Ненавижу и люблю смотреть онлайн
Просмотры 400 Комментарии 0
Доля іноді жартує дуже іронічно, і дуже часто в цьому є частка жорстокості. Саме таке випробування, жорстоке і іронічне, випало на долю головної героїні. Їй довелося втратити і знову знайти свою першу дитину, але при цьому вона встала перед непростим вибором: відвідувати знову знайденого сина таємно або розповісти про все чоловікові, ризикуючи зруйнувати власну сім'ю. 
Просмотров: 400 | Дата: 04.05.2015 | Рейтинг : 0.0


« 1 2 3 4 5 6 ... 364 365 »


Текст
Натисніть щоб дивитись