Серіали по алфавіту онлайн бесплатно та без реєстрації в хорошій якості. Смотреть бесплатно и без регистрации


Серіали онлайн бесплатно   
       Головна        Вход · Регистрация    Пошук по сайті                                                                                                                           Добавить фильм
Відкрити список жанрів
Серіал Пізні квіти дивитися онлайн / Сериал Поздние цветы (2014) смотреть онлайн
Просмотры 503 Комментарии 0
Пізні квіти (2014): Головна героїня сюжету жінка з прекрасним іменем Віра. Віра досить довго і щасливо прожила в шлюбі з коханим чоловіком. Сімейне життя би продовжувала текти в звичному руслі якщо у чоловіка не з`явилася молоденька коханка. Довгі і щасливі роки спільного життя були перекреслені зрадою чоловіка. Її чоловік опора в житті зрадив її пішов до молодої коханки.
Просмотров: 503 | Дата: 29.11.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Боцман Чайка (2014) дивитися онлайн / Сериал Боцман Чайка (2014) смотреть онлайн
Просмотры 97 Комментарии 0
Невелике містечко Приморськ став причалом для великого пароплава і його боцмана Чайку. Він справжній бабій холостяк з великим стажем. Це сюжет комедійного серіалу боцман Чайка в якому головному героєві доведеться протистояти своєму особистому его і йти на поводу начальства, адже те оголосило, що буде списувати на берег всіх хто не одружений і до тих пір поки ті в свою чергу не знайдуть родину. 
Просмотров: 97 | Дата: 29.11.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Шукаю попутника (2014) дивитися онлайн / Сериал Ищу попутчика (2014) смотреть онлайн
Просмотры 84 Комментарии 0
У період Білих ночей, для головної героїні Василини уготовлена справжня стратегія пригод. Вона ж починала в хорошій обстановці, поки в один прекрасний день для неї валиться практично все, її кар'єра і сімейне життя. Але її сусідка показала як вийти з ситуації цього її хаосу. треба тільки поїхати в Пітер в період білих ночей. За інтернеті Василина знаходить собі попутницю, так би мовити щоб спільно поділити всі витрати оп проживанню в готелі. 
Просмотров: 84 | Дата: 29.11.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Гордіїв вузол (2014) дивитися онлайн / Сериал Гордиев узел (2014) смотреть онлайн
Просмотры 1004 Комментарии 0
Російська мелодрама Гордіїв вузол покаже історію сімейних цінностей трьох героїнь Насті, Лики і Женьки. Разом вони подруги дитинства і виросли в одному дворі. Практично кожна з них володіє справжніми унікальними принципами і люблять майже одних хлопців. Все таки любов це прекрасне почуття, але єдиний хлопець Коля стає заручником любові відразу двох подруг Насті і Женьки. Женька проста пацанка, яка готова розкритися колі, але от Коля ставиться до неї як до сестри і обожнює Настю.
Просмотров: 1004 | Дата: 29.11.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Зірки світять всім (2014) дивитися онлайн / Сериал Звезды светят всем (2014) смотреть онлайн
Просмотры 132 Комментарии 0
Життя для молодої красивий і багатої жінки Маші немов вдалася на славу, адже вона виховує чудового сина Костю і одружена на солідному бізнесмена Ігоря. Все у них складається нормально, адже гарний будинок і шикарна машина це тільки доповнює. Між Машею та Ігорем ніяких сварок не помічається, все як то правильно. Але ось в одну мить ця біла і красива смуга життя переривається, коли маша ....
Просмотров: 132 | Дата: 29.11.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Наречена з заправки дивитися онлайн / Сериал Невеста с заправки (2014) смотреть онлайн
Просмотры 150 Комментарии 0
Проста касир з заправки Оксана стає невільницею своєї ж афери випадково рятуючи життя Віктору, непростого людині у великому місті. Його сім'я володіє кількома банками, а сам він віце президент. Все таки Оксана пред його батьками постала як його дружина і тепер її життя змінилася докорінно. Але ось сталося це через те що Віктор повністю нічого не пам'ятає після аварії і тільки його бабуся запам'яталася йому. Все таки всі вірять що син узяв в дружини Оксану, тільки його брат не вірить в це.
Просмотров: 150 | Дата: 29.11.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Тільки не відпускай мене (2014) дивитися онлайн / Сериал Только не отпускай меня (2014) смотреть онлайн
Просмотры 165 Комментарии 0
Наташа живе зі своєю матір'ю і працює медсестрою у місцевій лікарні. У неї гарна зовнішність і добра робоча душа, адже її мати вклалася на повну у вихованні доньки, щоб вона не вдалася в свого батька п'яницю і алкоголіка. Він навіть не вирішується заробити на алкоголь і все краде і знаходить методи видобутку цієї сироватки. Все ж після чергової сварки мати Наташі не зуміла впорається зі своїми нервами і її тіло ніби ...
Просмотров: 165 | Дата: 29.11.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Красиве життя (Всі серії) дивитися онлайн / Сериал Красивая жизнь (2014) смотреть онлайн
Просмотры 542 Комментарии 0
Війна з чужим щастям в мелодрамі Красиве життя. Історія кохання юної студентки Ірини та простого хлопця сорочку Юрія, які не можуть ні секунди один без одного. Ірина з простої сім'ї, красуня комсомолка, Юрій же так само проста людина роботу любить і колектив підтримує. Ось ставлення у закоханих йдуть до весілля. Але ось у кожного щастя свої важкі випробування і як виявилося подруга Ірини Жанна стає тієї самої, яка повинна погубити щастя ....
Просмотров: 542 | Дата: 29.11.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Винищувачі-2 сезон дивитися онлайн / Сериал Истребители-2 (2015) смотреть онлайн
Просмотры 95 Комментарии 0
Російський військовий серіал Винищувачі 2 сезон знову занурить нас у світ другої Світової війни, де головні герої стояли на варті у повітрі саме вони готові були йти в бій і знищувати ворожи об'єкти і на своїх винищувачах пройти крізь град вогню. Продовження історії двох льотчиків і двох асів своєї справи, які змогли не один раз повернутися з котла вогню цілими.
Просмотров: 95 | Дата: 29.11.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Господа-товариші (2014) дивитися онлайн / Сериал Господа-товарищи (2014) смотреть онлайн
Просмотры 213 Комментарии 0
Карний розшук за часів післяреволюційний років і великий амністії в 1919 році перетерпів багато розрухи адже в самій Москві злочинність збільшилася в кілька разів. Кадровий склад карного розшуку був потрібний в терміновому поповненні не тільки більшовиками, але до нього підключили і професіоналів царського розшуку. Петро Соколов та Микола Вараксин стають в одному відділі розслідувань і їм доведеться працювати спільно, але як попередити те що вони відразу ж не полюбили один одного.
Просмотров: 213 | Дата: 28.11.2014 | Рейтинг : 0.0


« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 193 194 »


Текст