Серіали по алфавіту онлайн бесплатно та без реєстрації в хорошій якості. Смотреть бесплатно и без регистрации


Серіали онлайн бесплатно   
       Головна        Вход · Регистрация    Пошук по сайті                                                                                                                           Добавить фильм
Відкрити список жанрів
Серіал Кримінальна справа дивитись онлайн / Уголовное дело сериал онлайн
Просмотры 554 Комментарии 0
Будні команди детективів під командуванням майора поліції Максима Клімова не так вже й нешкідливі і легкі, адже його команда бореться з криміналом у великому містечку Новорецк. Тут кримінал не спить і кожен день це нова кримінальна справа, за яку Климов береться без оглядки і доводить завжди розслідування до кінця. Вірні товариші і кожен розумний і геніальний у своїй справі.
Просмотров: 554 | Дата: 12.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Громадянка Катерина дивитись онлайн / Гражданка Катерина сериал онлайн
Просмотры 640 Комментарии 0
Фіктивний шлюб все більше і більше стає популярністю в сюжетах мелодрам і історія молодої красуні з Молдови Катерини не стає боком від фіктивності шлюбу. Вона приїжджає в Москву щоб отримати опіку над осиротілої сестричці і при цьому їй доведеться одружується на Москвичі і це в лічені терміни....
Просмотров: 640 | Дата: 12.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Дочка за батька дивитись онлайн / Дочь за отца сериал онлайн
Просмотры 741 Комментарии 0
Безвихідь в новому положенні для головної героїні Віри, стало порожнинної несподіванкою, адже її батька порядного громадянина садять у в'язницю за безпідставним звинуваченням. Його підозрюють у корупції та вбивстві людини, але от Віра впевнена в батька що він нікого не вбивав і має намір витягнути його з в'язниці за всяку ціну.
Просмотров: 741 | Дата: 12.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал За чужі гріхи дивитись онлайн / За чужие грехи сериал онлайн
Просмотры 710 Комментарии 0
Сюжет серіалу За чужі гріхи (2015): У центрі подій нам належить побачити жінку, яка готова на все заради свого сина, його благополуччя. Саме тому в 25 років він досі живе з мамою. Отже, головну героїню звуть Шура, їй 45 років. Їй доводиться ділити квартиру не тільки з сином, але і його дружиною і онуком. Щодня ходить на приїлися роботу бухгалтером, а всю зарплату витрачати на сім'ю свого нащадка. 
Просмотров: 710 | Дата: 12.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Хороші руки всі серії онлайн / Телесериал Хорошие руки смотреть онлайн
Просмотры 583 Комментарии 0
Серіал Хороші руки розповідає нам про досвідченого лікаря з багаторічним досвідом - Ользі Савельєва. Вона працює головним лікарем в пологовому будинку. Ольга дійсно прекрасний лікар, який зробила зі свого пологового будинку один з кращих в місті. Крім простих смертних, в ньому народжують так само багаті й відомі дами. Крім всього цього, Савельєва активно займається одним соціальним проектом ....
Просмотров: 583 | Дата: 11.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Ненавиджу і люблю дивитись онлайн / Сериал Ненавижу и люблю смотреть онлайн
Просмотры 752 Комментарии 0
Доля іноді жартує дуже іронічно, і дуже часто в цьому є частка жорстокості. Саме таке випробування, жорстоке і іронічне, випало на долю головної героїні. Їй довелося втратити і знову знайти свою першу дитину, але при цьому вона встала перед непростим вибором: відвідувати знову знайденого сина таємно або розповісти про все чоловікові, ризикуючи зруйнувати власну сім'ю. 
Просмотров: 752 | Дата: 04.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Офіцерські дружини дивитись онлайн / Сериал Офицерские жены (2015) смотреть онлайн
Просмотры 728 Комментарии 0
Серіал розповідає про події, які відбуваються з однієї з родин. Ці події відбуваються в період більше шістдесяти років. Серіал зачіпає найважливіші та переломні періоди за останні півстоліття, які відбулися з нашою країною. Головними героями серіалу є члени сім'ї Антонових-Терехова. Є думка, що коли батьки називають дитину ім'ям покійного родича, дитина повинна повторити цю долю. 
Просмотров: 728 | Дата: 04.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Молода гвардія дивитись онлайн / Сериал Молодая гвардия (2015) смотреть онлайн
Просмотры 1528 Комментарии 0
Події відбуваються в 1942 році. Відважний партизанів і комсомолець Вітя Третьякевич разом з товаришами потрапив у засідку неподалік від Краснодона. Начальник загону велів Віті відправитися в місто і розповісти зв'язного про те, що в підпіллі об'явився зрадник. У Краснодоні безчинствують каральні загони. Вітя став свідком, як убили зв'язкового і повністю знищили підпілля. 
Просмотров: 1528 | Дата: 04.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Турецький серіал Моя кохана Діла онлайн / Смотреть Моя любимая Дила все серии
Просмотры 1990 Комментарии 0
Іноді доля може піднести для нас найважливіший урок - честь важливіше грошей, який не кожен здатний пройти з честю. Сюжет чудового турецького серіалу «Пані Діла» розгортається навколо звичайної жінки Діли, яка стала жертвою жахливої ​​жарти долі. Ця історія бере свій початок кілька років тому, коли впливовий чоловік на ім'я Риза вирішив втілити в реальність свою давню мрію - побудувати власний завод. 
Просмотров: 1990 | Дата: 01.05.2015 | Рейтинг : 0.0


Серіал Моє щасливе завтра 1-16 серія онлайн / Сериал Мое счастливое завтра все серии смотреть онлайн
Просмотры 6892 Комментарии 0
Все що хочеш довелося Брати від життя головної героїні російського серіалу Моє щасливе завтра. Віка навіть і не підозрювала як її звичайне життя в простому селі зміниться дуже стрімко. Але як стрімко б вгору не йшло життя, то так воно буде і падати. Дівчині доведеться зустріти своє прекрасне кохання хлопця з Москви Кирила, 
Просмотров: 6892 | Дата: 27.04.2015 | Рейтинг : 0.0


« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 201 202 »


Текст
.