Серіали онлайн бесплатно   
       Головна        Вход · Регистрация    Пошук по сайті                                                                                                                           Добавить фильм
Відкрити список жанрів
Серіал Свахи (2014) дивитися онлайн всі серії / Сериал Сватьи (2014) смотреть онлайн все серии
Просмотры 88 Комментарии 0
Трикімнатна квартира в центрі великого мегаполісу , стала притулком для бабусь і молодий сім'я в якій ростуть їхні діти Аліса і Денис . Всі вони поміщаються в квартирі , але при цьому кожна бабуся вирішує взяти під свій контроль виховання онуків , а батьки дітей навпаки хочуть простору і спокою. Але тільки маленькі діти вирішують усім цим положенням скористатися в своїх цілях. Справжні пригода в цій житлової площі де проживають кілька поколінь людей попросту не обходяться без пригод...
Просмотров: 88 | Дата: 08.04.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Трюкач всі серії дивитися онлайн / Сериал Трюкач 2014 смотреть онлайн
Просмотры 16 Комментарии 0
Російський серіал Трюкач, покаже сюжет найважчою професії в кіноіндустрії і справа піде про самих людей, які мужньо і гордо працюють в кіно виконуючи різні і іноді смертельні завдання. Сюжет же узятий з реального життя і сконцентрує уваги на деяких особливих ситуаціях, які так і не потрапили в сюжет, але все ж тривалі суперечки, зважилися повернути в повнометражну картину найважчі моменти в житті трюкачів.
Просмотров: 16 | Дата: 08.04.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Качалка всі серії дивитися онлайн / Сериал Качалка 2014 смотреть онлайн
Просмотры 20 Комментарии 0
Герої серіалу Качалка справжні спортсмени і готові поділиться всім досвідом, які вони качали не один рік, але сюжет же покаже не тільки спортивну історію атлетів, а й їх досягнення і любовно сімейні ситуації.
Просмотров: 20 | Дата: 08.04.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Останній день всі серії дивитися онлайн / Сериал Последний день (1,2,3,4 серия) смотреть онлайн
Просмотры 20 Комментарии 0
Старий і досвідчений оперативник Юрій Романов службовець оперативником в ГУ МВС Пітера , готовий боротися до кінця з злочинцями і він майже ідеал як для сім'ї , типу і для колег. Його напарник Анатолій молодий оперативник , але готовий слухатися і йти за своїм начальником. Але останнім часом світ Романова валиться, він дізнається що більше не потрібен цьому світу і його дружина зраджує йому , а вже дорослий син просто не слухає батька.
Просмотров: 20 | Дата: 08.04.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Заради тебе (1,2,3,4 серія) дивитися онлайн / Сериал Ради тебя (1,2,3,4 серия) смотреть онлайн
Просмотры 23 Комментарии 0
Наталія Бордо відома актриса по ролі в серіалі " Вероніка" знову відчуває відчуття брехні в серіалі " Заради тебе " . Сюжет пов'язує суспільство з маленькою на чудовій особистістю на ім'я Даша. Її життя хоч і молода але вже піддалася багатьом випробуванням . вона з малих років втратила батьків і була вихована тіткою , яка вселяв у неї мужність і ні краплі батьківської ласки. Даша виросла талановитою дівчиною і тепер щоб прожити вирішує влаштується в привокзальному Даниловском кафе офіціанткою. всі столики в кафе ...
Просмотров: 23 | Дата: 08.04.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Обмін (2014) дивитися онлайн серія 1,2,3,4 / Сериал Обмен (2014) смотреть онлайн все серии
Просмотры 27 Комментарии 0
Він готовий взятися за завдання про пограбуваннях банків усіма своїми силами і в підсумку майор Поборцев , все ж діючи за своїм планом затримує одного з злочинців , при цьому рятує і заручницю . Все тепер він нагороджений і його відправляють у заслужену відпустку , але Поборцев ні як не може забути слова злочинця , мовляв той йому сказав що пошкодує . Але все ж заслужений відпочинок , не змусив задуматися і розслабитися майора адже він навіть у відпустці допомагає своїм колегам оперативника .
Просмотров: 27 | Дата: 08.04.2014 | Рейтинг : 0.0


Кремень. Звільнення (2013) всі серії 1-4 серія / Кремень. Освобождение (2013) все серии 1-4 серия
Просмотры 32 Комментарии 0
Кремень. Звільнення (2013) : Майор Андрій Шаманов вже у відставці. Довгі роки свого життя він присвятив службі , а тепер звикає до громадянки . Помінявши професію , але бойове минуле дає про себе знати. Адже за плечима великий досвід роботи , проведених спец завдань , врятованих життів. Всі його думки тільки про колишню роботу . Кожна робота повинна виконуватися професійно. Колишні колеги не забувають свого майора і частенько просять Андрія допомогти їм . 
Просмотров: 32 | Дата: 06.04.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Шість соток щастя (2014) дивитись онлайн всі серії / Шесть соток счастья (2014) смотреть онлайн все серии
Просмотры 39 Комментарии 0
Історія Шести соток щастя починається дуже критично для головної героїні Наталії яка застає свого чоловіка Пашу за зрадою в його ж офісі з молодою дівчиною. Наталя не може стримати сліз і по вулицях біг від жорстокої правди вона не могла повірити що саме з нею це сталося , але чому . Повністю знесилена , вона все таки зупинилася і вирішила покинути цей грішний місто і поїхати в заміський будинок своїх батьків.
Просмотров: 39 | Дата: 06.04.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Людина без минулого (2014) дивитись онлайн всі серії / Человек без прошлого (2014) смотреть онлайн все серии
Просмотры 20 Комментарии 0
Головному герою доведеться зіткнуться з минулим і ввести свій розум та інтелект у розвиток свого майбутнього, адже такого як він дійсно не вистачає спецслужбам. Він людина без минулого і в основу його діяльності вкладена порожнеча, але його дуже сміливі вчинки і вміння вирулювати з будь-якої ситуації, дає зрозуміти багатьом що його минуле було дуже насиченим ...
Просмотров: 20 | Дата: 06.04.2014 | Рейтинг : 0.0


Серіал Обчислювач (2014) дивитись онлайн всі серії / Вычислитель (2014) смотреть онлайн все серии
Просмотры 27 Комментарии 0
Обчислювач серіал з фантастичним акцентом де сюжет приносить головних героїв у світ або ж планету під назвою хлябь. Планета насичена дуже болотистими і смертельними місцевостями, люди ж примудрилися приручити планету ко своїх потреб і створили умови для життя, але на невеликих ділянках планети, все ж велика частина її просто безлюдна і смертельна для людини. Головному герою доведеться вижити в найсуворіших куточках планети, адже кому пред'являти найвищу міру покарання і відправлять на заслання.
Просмотров: 27 | Дата: 06.04.2014 | Рейтинг : 0.0


« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 161 162 »


Текст