Серіал Безсмертник онлайн дивитись всі серії / Бессмертник смотреть онлайн 1-100 серии бесплатно та без реєстрації в хорошій якості. Смотреть Серіал Безсмертник онлайн дивитись всі серії / Бессмертник смотреть онлайн 1-100 серии бесплатно и без регистрации


Серіали онлайн бесплатно   
       Головна        Вход · Регистрация    Пошук по сайті                                                                                                                           Добавить фильм
Відкрити список жанрів
Головна » Файли » Серіали по алфавіту » Б

Серіал Безсмертник онлайн дивитись всі серії / Бессмертник смотреть онлайн 1-100 серии
17.01.2015, 14:32
загрузка...
Головна героїня серіалу - звичайнісінька дівчина на ім'я Надія. За фахом Надя є хіміком, з ранньої юності вона поставила перед собою мету - створювати нові косметичні препарати, які будуть допомагати тисячам жінок залишатися молодими і красивими максимально тривалий період часу, дівчина щиро захоплена тим, що вона робить, вона вірить у величезну користь своєї праці для людей.
В ході своєї роботи Надія зустрічає Ігоря - людини, яка була її любов'ю ще в студентські роки, і про якого вона ніколи не переставала думати. Здавалося б, тепер у молодої жінки є абсолютно все для того, щоб бути щасливою, Надя сповнена райдужних надій, вона вважає, що і Ігор любить її, але доля розпоряджається інакше. Ситуація розгортається зовсім не так, як мріяла Надя.
Життя виявляється до цієї жінки вельми суворою, але Надія ніколи не опускає рук, продовжує вірити в краще, в хороших людей. Проте невідомо, чи вдасться їй, подібно квітам безсмертника, пробитися крізь стіну байдужості і черствості, яка її оточує серіал безсмертник.

Дивитись онлайн
Відео видалено

__rotator_param_f


загрузка...


Категорія: Б | Додав: vkos
Переглядів: 28250 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Рекомендуєм Вам Серіал Безсмертник онлайн дивитись всі серії / Бессмертник смотреть онлайн 1-100 серии. Це онлайн відео виможете переглянути в хорошій якості в зручному плеєрі з розширенням екрану 410,720,1080 тобто в якості BDRip чи HDRip.