Серіал Дорога додому (Інтер, 2014) дивитися онлайн всі серії 1-12 серія / Сериал Дорога домой (Интер, 2014) смотреть онлайн бесплатно та без реєстрації в хорошій якості. Смотреть Серіал Дорога додому (Інтер, 2014) дивитися онлайн всі серії 1-12 серія / Сериал Дорога домой (Интер, 2014) смотреть онлайн бесплатно и без регистрации


Серіали онлайн бесплатно   
       Головна        Вход · Регистрация    Пошук по сайті                                                                                                                           Добавить фильм
Відкрити список жанрів
Головна » Файли » Серіали по алфавіту » Д

Серіал Дорога додому (Інтер, 2014) дивитися онлайн всі серії 1-12 серія / Сериал Дорога домой (Интер, 2014) смотреть онлайн
05.05.2014, 21:11
загрузка...
Починаючи з 2014 року студія « Геракл » випускає для цінителів якісних вітчизняних мелодрам новий серіал режисера Віталія Бабенка «Дорога додому». Фільм стартує 7 квітня, і , судячи з акторського складу (Катерина Волкова , Сергій Астахов , Анатолій Руденко , Петро Красилів , В'ячеслав Гришечкін та інші) обіцяє стати одним з найпопулярніших телевізійних серіалів в Росії.

Головний герой кінострічки - Матвій Герасимов - з дитинства вже знав , яку професію він обере для себе в осяжному майбутньому. Служба в армії для молодої людини не просто вид діяльності для заробляння грошей , а покликання усього життя. На службі Матвій веде себе вище всяких похвал - він ніколи не перечить і не вступає в суперечки зі старшим офіцерським складом , виконають всі вказівки згори , гідно ставиться до своїх підлеглих солдатам . Молода людина настільки захоплений своєю діяльністю , що на думки про створення міцної сім'ї у нього попросту не вистачає вільного часу. Батькові головного героя такий стан справ зовсім не подобається. Приїхавши черговий раз у відпустку в рідні місця , Матвій серйозно говорить з батьком , який настійно радить йому стати розсудливим і задуматися про майбутніх дітей . Не бажаючи засмучувати свого батька , молодий офіцер обіцяє йому , що приступить до пошуків « єдиною і неповторною » дівчата , починаючи з дня розмови. Проте через два місяці на службу до офіцера приходить сумна звістка - батько Матвія помер. Тепер молода людина дійсно хоче виконати останнє побажання батька і знайти собі гідну наречену.

У своїх пошуках головний герой виявляється у свого старого приятеля в Рязані. Приятель професіонал по швидкісній їзді , який бере участь в автоперегонах . Він володіє хорошим автомобілем і Матвій впевнений , що друг швидко доставить його до рідного Волгограда. Однак , приїхавши в Рязань , молода людина дізнається , що його приятель вже не роз'їжджає на своїй швидкої машині по навколишніх дорогах - він прикутий до інвалідного візка. Матвій - людина честі і совісті , тому , не в силах дивитися на паралізованого друга, він вирішує допомогти спершу йому , а потім вже почати розбиратися у своїх власних проблемах.

Як герой допоможе приятелеві ? Чи зможе Матвій знайти собі наречену ? Які ще випробування чекають його на шляху до рідного міста ? Все це можна дізнатися , лише почавши дивитися телевізійний серіал « Дорога додому».

Всі серії

__rotator_param_f


загрузка...


Категорія: Д | Додав: vkos
Переглядів: 597 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Рекомендуєм Вам Серіал Дорога додому (Інтер, 2014) дивитися онлайн всі серії 1-12 серія / Сериал Дорога домой (Интер, 2014) смотреть онлайн. Це онлайн відео виможете переглянути в хорошій якості в зручному плеєрі з розширенням екрану 410,720,1080 тобто в якості BDRip чи HDRip.