Серіал Фізрук 20,21 серія 2014 дивитися онлайн / Сериал Физрук 20,21 серия ТНТ 2014 смотреть онлайн бесплатно та без реєстрації в хорошій якості. Смотреть Серіал Фізрук 20,21 серія 2014 дивитися онлайн / Сериал Физрук 20,21 серия ТНТ 2014 смотреть онлайн бесплатно и без регистрации


Серіали онлайн бесплатно   
       Головна        Вход · Регистрация    Пошук по сайті                                                                                                                           Добавить фильм
Відкрити список жанрів
Головна » Файли » Серіали по алфавіту » Ф

Серіал Фізрук 20,21 серія 2014 дивитися онлайн / Сериал Физрук 20,21 серия ТНТ 2014 смотреть онлайн
20.05.2014, 16:57
загрузка...
У Фізрук 2 сезон 1 серія дивитися онлайн в числі головного героя задіяний Олег Євгенович . Він є охоронцем і службовцям у одного бізнесмена . Його називають «Фома» , він брав участь у 90 -х роках в різних перестрілках , а також грубих розборках бандитів і пережив інші неприємності в житті. У Фізрук 2 сезон 1 серія ( 21 серія ) дивитися онлайн показано те , що не дивлячись на своє злочинне минуле він почав працювати в таке ось нелегке для життя час . Незабаром минули 90 -ті роки , а його манери , звички і деякі особливості поведінки були на колишньому рівні. Слід зазначити , що у шефа Фоми теж терпіння на певному етапі життя обірвалося у зв'язку з крутим норовом свого охоронця і його деяких сумнівних звичок. І що характерно , що Олег Євгенович не погодився змінюватися. У зв'язку з цим начальник його звільняє . І при цьому Фома не здається , тому він вирішує повернути собі своє престижне становище іншим способом. Для цього , він влаштовується працювати в ролі вчителя фізкультури в таку школу , в якій навчається син одного олігарха.
 
На думку глядачів такий фільм є досить універсальним , тому що піднімає настрій і багато людей , можливо , дізнаються дещо незвичайне і нове про сучасного життя.
 
Як стало відомо пізніше , Олег Євгенович в 90 -і роки був співучасників у кримінальних справах. Тепер в більш спокійний час охоронець працював у одного відомого бізнесмена . Слід зазначити , що цьому бізнесмену дуже набридли не тільки жарти , але бандитський стиль і грубуваті жарти . При цьому Фома залишається вірним своїм принципам і рисам характеру , тому така діяльність призводить до того , що бізнесмен цього не хоче більше терпіти і звільняє охоронця . Олег намагається потоваришувати до сином шефа , щоб повернути себе колишній статус. І він влаштовується в цю школу , де вчиться дитина бізнесмена і намагається налагодити контакт з дітьми. Але це йому нелегко вдається. Фома довго вважається чужим , тому що він не звик жити в такому середовищі. При цьому він більш схильний до жорстокості , грубості та іншим каверзним способам спілкуванні . Саме тому його роль вчителя складається нелегко . Він грубий і брутальний , що закладає певну дистанцію між ним і його учнями. Саме тому Олегу належало пройти всі кола пекла , а також взяти участь у різних смішних бувальцях , які доходили навіть до комічного. Але таке життя його загартовує . Це такий от своєрідний виховний ефект , тому що таким чином просто Олег проходить свою «школу життя». В результаті він стає вже зовсім іншою людиною. Це стосується не тільки його звичок , але навіть і всього світогляду . Цікаво , що глядачі помічають , що він став вже зовсім іншим , краще. Крім цього , вчителі та учні почали його поважати. В результаті Олег просто стає таким простим шкільним учителем. Подивитися цей фільм можна в 21 серії в хорошій якості.
 
Що стосується ідеологічної сюжетної лінії , то , швидше за все , такий фільм має чітко виховний характер. Психологи висунули свою гіпотезу з приводу виховної ролі такого серіалу. Ймовірно , це пов'язано з тим , що в державі мало людей , які б погодилися працювати на непримітних і простих роботах за мізерну плату. Проте багато людей хотіли б стати справжніми героями і діяти так , як це показано в популярних фільмах. У результаті фільми з таким ідеологічним підтекстом не тільки доставляють багато радості глядачам , але і надають неусвідомлене управління умами сучасного « більшості».

Всі серії

__rotator_param_f


загрузка...


Категорія: Ф | Додав: vkos
Переглядів: 3521 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Рекомендуєм Вам Серіал Фізрук 20,21 серія 2014 дивитися онлайн / Сериал Физрук 20,21 серия ТНТ 2014 смотреть онлайн. Це онлайн відео виможете переглянути в хорошій якості в зручному плеєрі з розширенням екрану 410,720,1080 тобто в якості BDRip чи HDRip.