Серіал Море Гори Керамзит дивитись всі серії/Море Горы Керамзит смотреть онлайн бесплатно та без реєстрації в хорошій якості. Смотреть Серіал Море Гори Керамзит дивитись всі серії/Море Горы Керамзит смотреть онлайн бесплатно и без регистрации


Серіали онлайн бесплатно   
       Головна        Вход · Регистрация    Пошук по сайті                                                                                                                           Добавить фильм
Відкрити список жанрів
Головна » Файли » Серіали по алфавіту » М

Серіал Море Гори Керамзит дивитись всі серії/Море Горы Керамзит смотреть онлайн
14.06.2014, 20:04
загрузка...
Селище Веселий не дуже-то виправдовує свою назву, він є скоріше тихим і умиротвореним. Тут споконвіку проживали росіяни старовіри поряд з людьми інших національностей: греками, вірменами, черкесами. Розміреність і спокій плину життя порушуються звісткою про прийдешнє проведення в Сочі, що неподалік, Олімпійських ігор. У Веселому буде розпочато будівництво спортивних об'єктів. Місцеве населення відчайдушно противиться внесенню безсторонніх нововведень у своє життя.
Щоб згладити конфлікт їм обіцяють поліпшити інфраструктуру, проклавши нові дороги і відкривши соціальні заклади. Цолак, син господаря невеликого ресторанчика, закохується в староверка Серафиму. Він до такої міри сором'язливий, що боїться до неї підійти. З'являються будівельники, багато з яких кримінального не надійні, і супроводжуючі будь проведене захід журналісти. Завдання останніх - позитивно описувати відбувається і не вимітати сміття з хати. Між молодими людьми все ж зав'язуються стосунки, що відрізняються неймовірною зворушливістю і чистотою почуттів. Але трагічні зміни в плани закоханих вносить рішення батька Серафими видати її заміж. Переживання особистого плану переплітається з подіями, які мають загальнодержавне значення.

Дивитись онлайн

__rotator_param_f


загрузка...


Категорія: М | Додав: vkos
Переглядів: 709 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Рекомендуєм Вам Серіал Море Гори Керамзит дивитись всі серії/Море Горы Керамзит смотреть онлайн. Це онлайн відео виможете переглянути в хорошій якості в зручному плеєрі з розширенням екрану 410,720,1080 тобто в якості BDRip чи HDRip.