Серіал СВАТИ 6 онлайн дивитись в хорошій якості / СВАТЫ 6 онлайн бесплатно в хорошем качестве бесплатно та без реєстрації в хорошій якості. Смотреть Серіал СВАТИ 6 онлайн дивитись в хорошій якості / СВАТЫ 6 онлайн бесплатно в хорошем качестве бесплатно и без регистрации


Серіали онлайн бесплатно   
       Головна        Вход · Регистрация    Пошук по сайті                                                                                                                           Добавить фильм
Відкрити список жанрів
Головна » Файли » Серіали по алфавіту » С

Серіал СВАТИ 6 онлайн дивитись в хорошій якості / СВАТЫ 6 онлайн бесплатно в хорошем качестве
10.10.2013, 22:18
загрузка...
У серіалі розповідатиметься про те як жив Петро Лещенко. Він прожив 56 рік з 1898 - го по 1954 -й. Наш герой співак який виконував різні жанри пісень. Режисери постараються показати все життя героя у восьми серіях цієї мелодрами .
У Жені Ковальової з'явилися нові страждання , незважаючи на те , що вона відмовилася від свого іміджу - гота . Тепер хлопці на неї зовсім не звертають уваги. Батьки не можуть зрозуміти її поведінку , а вона днями і ночами плаче в подушку. А близнюкам зовсім не нудно і вони весь час докучають старшій сестрі .
Батькам дітей ніяк не вдається приховати свої проблеми сім'ї , але свати тут як тут і відчувають недобре , і миттю приїжджають до Макса і Маші . Дідусь і бабуся починають перевиховувати близнюків і заодно допомагають Дружині у вирішенні її проблем.
З наближенням літа , всі збираються їхати в Кучугури . Їх знову чекають пригоди і в їх життя потрапляють Мітяй і Лариса , у яких народилася відразу двійня. За літні канікули , сватам так і не вдалося вирішити всі проблеми дітей , і вони вирішують повернути їх додому.
Через деякий час настали зимові канікули. Батьків чекає Іспанія , а їхніх дітей чи то Беркович та Ольга Миколаївна , чи то Іван і Валюха . Тепер сватам не зрозуміло , до кого ж поїде внучка . У підсумку вони вирішують жити всі разом. Але раптово приїхали батьки сватів і натикаються на купу пригод , а в підсумку зустрічають Новий рік разом. Близнюки стали слухняні , як ангели , а Женя змогла зустріти свою половинку Кирила ( Свати - 5 ) і тепер їх чекають неймовірно смішні історії. Свати 6 сезон 1 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 2 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 3 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 4 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 5 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 6 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 7 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 8 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 9 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 10 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 11 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 12 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 13 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 14 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 15 серія дивитися онлайн Свати 6 сезон 16 серія дивитися онлайн

__rotator_param_f


загрузка...


Категорія: С | Додав: Gusinka
Переглядів: 11693 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Рекомендуєм Вам Серіал СВАТИ 6 онлайн дивитись в хорошій якості / СВАТЫ 6 онлайн бесплатно в хорошем качестве. Це онлайн відео виможете переглянути в хорошій якості в зручному плеєрі з розширенням екрану 410,720,1080 тобто в якості BDRip чи HDRip.