Серіал Вагончик мій далекий (2014) дивитися онлайн / Сериал Вагончик мой дальний (2014) смотреть онлайн бесплатно та без реєстрації в хорошій якості. Смотреть Серіал Вагончик мій далекий (2014) дивитися онлайн / Сериал Вагончик мой дальний (2014) смотреть онлайн бесплатно и без регистрации


Серіали онлайн бесплатно   
       Головна        Вход · Регистрация    Пошук по сайті                                                                                                                           Добавить фильм
Відкрити список жанрів
Головна » Файли » Серіали по алфавіту » В

Серіал Вагончик мій далекий (2014) дивитися онлайн / Сериал Вагончик мой дальний (2014) смотреть онлайн
10.03.2014, 22:24
загрузка...
З Північної Пальміри в глухий і забитий сибірський колгосп евакуювали підлітків з виправного притулку для осиротілих малолітніх правопорушників . Зухвалі і волелюбні діти на полях чесно працювали, але керівництво на чолі з подленького головою Мєшковим намагалося глумитися над беззахисними хлопцями. Голова місцевої громади затаїв злобу на загін малоліток і при зручному випадку скоїв капость , відправивши сиріт залізницею в теплушці без супровідної достовірної документації та вказівки кінцевого місця прибуття .

Поневіряння і позбавлення супроводжують мешканців теплушки , яку охороняють правоохоронці з гвинтівками . За втечу пильний вартовий з гвинтівки другим пострілом вбиває щуплого Скворчонка . Антону з здорованем Шабанов вдається втекти непоміченими з вагончика , щоб відшукати прожиток і куриво . Сестрам Зої і Шурочке Кудрявцевим і зовсім не пощастило. Шурочка раптово померла.

Дивитись всі серії онлайн ви зможете незабаром!

__rotator_param_f


загрузка...


Категорія: В | Додав: Gusinka
Переглядів: 671 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Рекомендуєм Вам Серіал Вагончик мій далекий (2014) дивитися онлайн / Сериал Вагончик мой дальний (2014) смотреть онлайн. Це онлайн відео виможете переглянути в хорошій якості в зручному плеєрі з розширенням екрану 410,720,1080 тобто в якості BDRip чи HDRip.