Дивитись Поверніть мені красу онлайн 2015 / Верните мне красоту все серии онлайн (1+1) бесплатно та без реєстрації в хорошій якості. Смотреть Дивитись Поверніть мені красу онлайн 2015 / Верните мне красоту все серии онлайн (1+1) бесплатно и без регистрации


Серіали онлайн бесплатно   
       Головна        Вход · Регистрация    Пошук по сайті                                                                                                                           Добавить фильм

Головна » Файли » Телепередачі » Інші ТВ-шоу

Дивитись Поверніть мені красу онлайн 2015 / Верните мне красоту все серии онлайн (1+1)
05.02.2015, 23:46
загрузка...
Головне не зовнішність людини а яка віна є всередині, чи не краса робить людей улюбленими а внутрішня доброта. Однак бувають різні випадки, які не дають спокійно існувати людині в сучасному суспільстві. Народжуються купа комплексів з приводу свого зовнішнього вигляду, з'являється сором'язливість, неможливо вільно спілкуватися з людьми, тим більше завести коханого.

Починається абсолютно новий проект присвячений цій проблемі. Сюди звертаються жінки та дівчата у яких не виходить нормально жити, не виходить подолати комплекс меншовартості який у деяких розвивається з юного віку, буває з дорослих років. Таким пацієнтам потрібна кваліфікована допомога психіатрів, напрямних таких людей на правильний шлях. Всіх хто наважиться участвовав в цій програмі стануть новими особистостями, чи не будуть більше себе соромитися і комплексувати перед іншими.

Щотижня виходитимуть епізоди в яких розповідається нелегка долі одного героя, поступово крок за кроком фахівці працюють над такою людиною. Через деякий час жінка сама себе не впізнає, вона буде собі подобається і інші будуть задивлятися, додасться сміливості і завжди буде йти сміливо вперед. За довгі роки ці нещасні багато чого натерпілися, доводилося терпіти приниження, потім приходити додому і плакати. Глядачі співчувають дівчатам чиї історії повні трагізму. Група досвідчених докторів і психологів займуться в щільну героїнями, колишні забиті і некрасиві жінки перевтілюються в привабливих і впевнених у собі.

Всі випуски онлайн
Відео видалено

__rotator_param_f


загрузка...


Категорія: Інші ТВ-шоу | Додав: vkos
Переглядів: 1121 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Рекомендуєм Вам Дивитись Поверніть мені красу онлайн 2015 / Верните мне красоту все серии онлайн (1+1). Це онлайн відео виможете переглянути в хорошій якості в зручному плеєрі з розширенням екрану 410,720,1080 тобто в якості BDRip чи HDRip.